آسیاتک قم 37840100 |  رتبه برتر اپراتور کشوری    

         
     
   
 
 
         
       
   
 
 
                 
       
     
       
         
تعرفه ها
          
                      
         
       
     
   
           
                         
  • ارتقای دانش کاربران آسیاتک با آموزش مجازی امکان پذیر می شود
در دوره های رایگان غیر حضوری صورت میپذیرد :

ارتقای سطح دانش کاربران اینترنت آسیاتک قم با همکاری موسسه به اندیش فراگیر


امکان ارتقای سطح دانش کاربران اینترنت پرسرعت شرکت انتقال داده های آسیاتک با همکاری موسسه به اندیش فراگیر در 16 رشته به صورت رایگان فراهم شد.  
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک برترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ADSL2+، از آنجا که آموزش الکترونیکی و مجازی در ایران صنعتی نو پا در آموزش به حساب می آید و ضرورت وجود آن در کشور روز به روز بیشتر احساس می شود، آسیاتک به عنوان شرکت پیشرو در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت ای دی اس ال ،با توجه به مسئولیت های اجتماعی و آموزشی خود،  این امکان را برای کاربران ADSL2+ فراهم آورده تا با ثبت نام در دوره های رایگان موسسه به اندیش فراگیر زمینه ارتقای سطح آموزش مجازی کاربران خود را افزایش دهد.     
بنابراین گزارش؛ کاربران آسیاتک با توجه به محدودیت ظرفیت آموزشی این دوره ها تنها 15 روز مهلت دارند در این دوره‌های مجازی آنلاین ثبت نام نموده و از 14 رشته شامل مکالمه زبان مقدماتی، مالیات بر ارزش افزوده، فتوشاپ مقدماتی، عکاسی دیجیتال مقدماتی، دکوراسیون برای خانم های خانه دار، شهروند الکترونیک، حسابداری مالی 1، جاوا مقدماتی، آموزش مقدماتی سپیدار سیستم، مقدماتی اصول طراحی وب،A+، اتوکد مقدماتی، Word و نت ورک از این دوره ها استفاده نمایند.
براساس این گزارش، علاقمندان به حضور در این دوره آموزشی می‌بایست ضمن تكمیل فرم ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام در این دوره آموزشی اقدام نمایند.
لازم به ذکر است زمان دقیق تشكیل این دوره‌ها متعاقباً (از طریق سایت آسیاتک، پیامك و یا تماس تلفنی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید).
 
گروه قم تک

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic