شرکت مهندسی شبکه گستر | محصولات | استارو امنیت اینترنت  
 
   
 
         
 
   


URL Filtering
دسته بندی سایت های اینترنتی در بیش از 95 گروه مختلف، این امکان را می دهد که به آسانی استفاده از اینترنت را کنترل کنید. امکان تعریف گروه های مختلف کاربران با محدودیت های متفاوت وجود دارد. بدین ترتیب علاوه بر صرفه جویی در اوقات کاری پرسنل، از ورود برنامه های مخرب که از طریق سایت های جعلی و فریبنده انتشار می یابند، به شبکه جلوگیری می شود.

Anti-Virus Scanning
با بکارگیری دو نرم افزار ضد ویروس بطور همزمان و موازی، محتوای اینترنت مورد استفاده کاربران و فایلهای دریافتی (Download) آنان کنترل شده و از ورود ویروس ها و دیگر برنامه های مخرب به داخل شبکه سازمانی جلوگیری می شود. به محض شناسایی ویروس یا دیگر تهدیدات اینترنتی، از نمایش محتوای خطر ناک جلوگیری شده و به نمایش هشدار از سوی Astaro ، دلیل آن نیز اعلام می گردد.

IM/P2P Filtering
استفاده از امکانات (Yahoo Messanger نظیر) Instant Messaging (IM) و یا اشتراک فایل (File Sharing با) P2P بی ارتباط با امور سازمانی است و اغلب مصرف شخصی دارد.
با بکارگیری از این امکان Astaro کلیه سرویس های IM و P2P تحت کنترل در می آیند.

Anti-Spyware
برنامه های مخرب و مزاحم بیشماری در گروه Spyware قرار می گیرند. برنامه های جاسوسی، برنامه های آلوده کننده، برنامه های تبلیغاتی و ... از این جمله هستند. این امکان Astaro اینگونه برنامه های ناخواسته را که اغلب با فریب کاربر و به دست خود مکاربر برروی کامپیوتر وی نصب می شوند، شناسایی کرده و از ابتدا مانع ورود آنها به شبکه سازمانی می شوند. همچنین اگر این برنامه های ناخواسته برروی کامپیوتری در شبکه سازمانی نصب و فعال باشند، Astaro از ارسال اطلاعات توسط این برنامه به خارج از شبکه سازمانی جلوگیری می کند.

HTTPS Scanning
یک ارتباط امن اینترنتی از طریق پروتکل https برای حفاظت اطلاعات مبادله شده برروی اینترنت بسیار مفید و سودمند است ولی در عین حال می تواند امنیت یک سازمان را به خطر بیندازد.
سایت های مراجعه شده و فایلهای دریافت شده از طریق ارتباط امن https می تواند حاوی ویروس و دیگر تهدیدات اینترنتی باشند و پرده امن ایجاد شده توسط پروتکل https مانع مشاهده و شناسایی این تهدیدات توسط بسیاری از ابزارهای امنیتی خواهد شد. این امکان Astaro پرده امن https را کنار زده و مشاهده و کنترل این ترافیک را امکان پذیر می سازد.

User Reporting
بسیار مهم است که از عملکرد سیاستهای امنیتی وضع شده، اطلاع داشته و در صورت لزوم تنظیمات جدیدی را برای عملکرد بهتر انجام داد. گزارش های Astaro دارای جزئیات کامل بوده و قابل جستجو هستند. این گزارش ها می تواند مصرف پهتای باند اینترنت سازمان را نشان داده تا در صورت نیاز، محدودیت های بیشتری را در بعضی نقاط اعمال نمود. گزارش های Astaro می تواند ریز کارکرد هریک از کاربران را نشان دهد. همچنین می توان سایت های پر بیننده را مشخص نموده و در صورت لزوم محدودیت هایی را در برخی اوقات به مرحله اجرا گذاشت.

 
   
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات