آسیاتک قم 37840100 |  رتبه برتر اپراتور کشوری    

         
     
   
 
 
         
       
   
 
 
                 
       
     
       
         
تعرفه ها
          
                      
         
       
     
   
           
                         
  • کسب رتبه اول ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) توسط آسیاتک


برای دومین بار در سال جاری صورت گرفت:
کسب رتبه اول ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) توسط آسیاتک

براساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رایویی (لینک خبر)، آسیاتک به عنوان رتبه اول ارائه كننده برتر خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) در سه ماهه دوم سال ۱۳۹۳ معرفی شد.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از ارزیابی اپراتورهای دارنده پروانه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) و معرفی ارائه‌كنندگان برتر سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات در سه ماهه تیر،مرداد و شهریور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، غلامرضا داداش‌زاده گفت: از بین شركت های ارائه‌كننده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL)، شركت انتقال داده‌های آسیا تك، رتبه اول، شركتهای پارسان لین ارتباطات و آریا رسانه تدبیر (شاتل) به طور مشترك رتبه دوم و داده گستر عصر نوین رتبه سوم را كسب كردند.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری با اشاره به اینكه قانونمندی، توسعه و اجرا، رعایت تعرفه‌های مصوب، كیفیت سرویس، پشتیبانی و بویژه رضایتمندی مشتریان از شاخصهای ارزیابی اپراتورهاست، افزود: در این ارزیابی شركتهای پیشگامان توسعه ارتباطات، نداگستر صبا، عصر انتقال داده‌ها، انتقال داده‌های رهام داتك، داده‌پردازی فن آوا و شركت مخابرات ایران به ترتیب رتبه‌های چهارم تا نهم را كسب كردند.

لازم به ذکر است براساس ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از اپراتورهای دارنده پروانه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) و معرفی ارایه‌کنندگان برتر سرویس های ارتباطی و فناوری اطلاعات در سه ماهه فروردین، اردیبهشت و خرداد، آسیاتک در سه ماهه ابتدای سال نیز توانسته بود از بین ۱۲ شرکت ارائه‌کننده خدمات اینترنت پرسرعت (ASDL)، رتبه اول ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت کشور را از آن خود نماید.

این در حالی است که آسیاتک در راستای حرکت به سمت بهبود کیفیت دسترسی به اینترنت و سایر خدمات شبکه ای تنها به ارزیابی های انجام شده در سازمان تنظیم مقررات بسنده نکرده، تا آنجا که به دنبال کسب رتبه در همه ارکان و لایه های شرکت درسال جاری این شرکت موفق شد در یازدهمین دوره ارزیابی ملی کیفیت ایران که به مناسبت روز ملی کیفیت از سوی سازمان ملی استاندارد ایران برگزار می شود؛ در سومین دوره ارزیابی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان شرکت برتر شناخته شود. همچنین این شرکت با حضور در جایزه تعالی منابع انسانی که هرساله از سوی انجمن مدیریت منابع انسانی ایران برگزار می شود، موفق به دریافت تقدیر نامه 4 ستاره تعالی منابع انسانی شد.
 
گروه قم تک
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات